Fotka přehrady
Jitka Nekvindová
česká verzeněmecká verze

Mgr. Jitka Nekvindová
Na Pískovně 662
Liberec
tel.: 731 031 170
kontakt      ceník


Reference

Dosud jsem překládala pro:

  • německou advokátní a překladatelskou kancelář žaloby, pokyny soudu, znalecké posudky, smlouvy, obchodní korespondenci, různé formuláře.
  • velké i malé firmy webové prezentace, nejrůznější smluvy, odbornou a obchodní dokumentaci. S většinou těchto firem spolupracuji i nadále.
  • soukromé osoby, historické texty, nejrůznější smlouvy, hospodářské články, lékařské zprávy, životopisy, resume aj.

Zde    několik referencí z poptávkového překladatelského systému.Výpis referencí, které zákazníci vkládají do katalogu www.navolnenoze.cz:

Reference z roku 2011

15.2.2011
Překlad odborného textu zaměřeného na automobilový průmysl byl paní Nekvindovou zpracován na vysoké úrovni. S odborností, kvalitou a výstižností překladu jsem spokojen. Velice si cením věcné, rychlé a efektivní komunikace, kterou nabízí. Nejinak tomu je s cenou, která je za perfektní práci více než výhodná. Těším se na další spolupráci a všem zájemcům vřele doporučuji!

Ing. Petr Kaspar, email: petr.kaspar@seznam.cz, tel.: 724 139 342

14.1.2011
Jsme velice spokojení s kvalitou a rychlostí odborných překladů do němčiny. Listiny, přeložené Mgr. Jitkou Nekvindovou, byly uznány jak na Městském, tak i na Finančním úřadě v SRN. Vřele doporučuji spolupráci.

Jan Beránek - Řídící systémy s.r.o., email: jan.beranek@dyson.cz tel.: 485 130 303

14.1.2011
Mám dlouhodobě velmi dobré zkušenosti s kvalitou překladu zejména odborných překladů z němčiny. Navíc co slíbí, to dodrží, doporučuji.

Petr Borovička - English service, email: info@englishservice.cz, tel.: 603 934756

26.1.2011
Provozujeme v Německu advokátní kancelář a překladatelskou agenturu pro odborné právnické překlady. V této oblasti spolupracujeme úspěšně s paní Nekvindovou, která pro nás průběžně překládá různé texty s převážně právnickým obsahem. Vážíme si zejména spolehlivosti a hlubokých znalostí odborné právnické terminologie, kterými se vyznačují překlady paní Nekvindové. Bezproblémově zvládá také větší množství výchozího textu, a to vždy na vysoké překladatelské úrovni. Tím se stala paní Nekvindová v oblasti překladu do nebo z českého jazyka nepostradatelnou kolegyní, se kterou rádi spolupracujeme.

Dr. jur. Manfred Gratzl - právník a překladatel, email: m.gratzl@t-online.de, tel.: 0049 961 470 54 61

26.6.2011
Spolupracuji s paní Nekvindovou přibližně rok. Jsem spokojen s přípravou textu, pružností a flexibilitou. Rozhodně doporučuji, její znalostí jsou na vysoké úrovni a cenové rozpětí plně vyhovující.

Ctibor Jízdný - student německého jazyka

26.6.2011
Paní Nekvindová mě během měsíce zachránila celé studium na VŠ. Z nuly mě obstojně naučila skoro veškerou německou gramatiku. Je to profesionálka a moje zápočty z NJ prožívala více než já. K případu přistupovala pečlivě a individuálně. Nemluvně o perfektní přípravě materiálů pro procvičení naučené gramatiky. Velice doporučuji! Investice do vzdělání pod taktovkou paní Nekvindové se Vám mnohonásobně vrátí!!!

Leoš Mastník - manažer

3.11.2011
Se službami paní Nekvindové jsem spokojen. Jak co se týká kvality, tak i spolehlivosti a ochoty. Navíc se dá velmi dobře a rozumně domluvit. Doporučuji ke spolupráci.

Hynek Řihák

15.12.2011
Výborná spolupráce s paní Nekvindovou při překladu webu do NJ. Oceňujeme hlavně SAMOSTATNOST a SPOLEHLIVOST. Stačilo vysvětlit náš administrační systém a paní Nekvindová již vše pečlivě zvládla na JEDNIČKU. Skvělá domluva. Také oceňujeme PROAKTIVNÍ PŘÍSTUP při nastudování nové odborné terminologie. Děkujeme. Rádi se na Vás obrátíme znovu, nepotřebujeme hledat nikoho dalšího. 100% doporučujeme!

Jiří Stibor - Ardeus Online s.r.o.,email: jiri.stibor@winsignals.com, tel.: 910 801 403

Reference z roku 2013

10.4.2013
Spolupráci s paní Jitkou Nekvindovou doporučuji, mám s ní vynikající zkušenosti při překladech obchodní korespondence a dokumentace do němčiny.

Richard Zich - SAFETY 112 SE, email: zich@safety112.eu, tel.: 734 481 512

20.5.2013
S p. Nekvindovou spolupracujeme už delší dobu a můžeme říct, že se jedná o vysoce kvalifikovanou a spolehlivou překladatelku, jednání s kterou je pokaždé velmi příjemné. Co slíbí, dodrží a snaží se vždy klientovi přizpůsobit. Spolupráci s ní velmi doporučujeme.

Tatiana Mihaliová - Invernis s.r.o., email: info@invernis.cz, tel.: 776 375 062

26.5.2013
Paní Nekvindovou jsem vyhledala z důvodu velkých problémů s německým jazykem. Jednalo se mi o dokončení studia na VŠ. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na postup paní Nekvindové... stále úkoly, překlady, práce s textem :) ale mělo to svůj smysl a význam. Hlavně jsem pochopila princip německé gramatiky, což mi za 11 let studia němčiny nebyl nikdo schopen vysvětlit.Je fajn se dohodnout, na čem chce člověk více zapracovat a paní Nekvindová to do další hodiny připraví.

Petra Katuščáková - studentka

14.11.2013
Paní Jitku jsem oslovila s žádostí poprvé. Ihned mi nabídla řešení na základě svých dlouholetých zkušeností, překlad byl za den hotový a ušetřilo mi to spoustu starostí a času. Děkuji a ze srdce doporučuji.

Lucie Nováková

Reference z roku 2014

6.4.2014
Mgr. Nekvindová zpracovala zadanou zakázku perfektně, rychle a nebyl problém domluvit se vyhovujícímu způsobu placení a předání překladu. Cena byla také odpovídající. Reagovala rychle a dodržela veškeré termíny. Spolupráci určitě doporučuji.

Klára Martínková

Reference z roku 2015

16.3.2015
Ochota, poctivost, svižná spolupráce, dobrá cena! Vřele doporučuji.

Zdeněk Bauer - abcRedakce.cz, email: editor@abcredakce.cz, tel.: 777 865 264

Reference z roku 2016

26.11.2016
S paní Nekvindovou jsem za dobu asi pěti let co pro mě občas překládá různé dopisy a sdělení maximálně spokojen. Je profesionální, vstřícná a korektní. Určitě doporučuji.

Patrik Bystřický

26.11.2016
Jitku Nekvindovou mohu vřele doporučit. Paní jsem si našel na internetu, protože jsem potřeboval přeložit smlouvu o dílo (technická dvojstránka) do německého jazyka. Po dodání originálu v českém jazyce jsem to měl připravené druhý pracovní den. I cena byla nízká. Děkuji.

Karel Hrníčko - jednatel MDS stav s.r.o., email: kaja.kh@seznam.cz, tel.: 775 075 074

27.11.2016
S překlady paní Nekvindové jsem velice spokojen. Velmi dobrá komunikace, rychlá odezva a to dokonce i o víkendech. Doporučuji ke spolupráci.

Libor Urban

28.11.2016
Paní Nekvindovou můžeme všem doporučit, spolupracujeme s ní 3 roky. Překlady obchodní korespondence jsou vždy včas připraveny, formulace jsou srozumitelné a přesné. Naši obchodní partneři si pochvaluji bezchybnou a rychlou komunikaci. Paní Nekvindová je také pohotová a spolehlivá učitelka NJ. Je vždy velmi dobře připravena na hodiny, výuka je profesionální a plně vyhovuje našim požadavkům.

Stanislav Pfleger - web: www.pfleger.cz, email: s.pfleger@pfleger.cz

30.11.2016
S paní Jitkou Nekvindovou spolupracujeme na překladech z/do německého jazyka, komunikace je vždy perfektní, reaguje rychle a snaží se vyjít vstříc všem našim potřebám. Zadané překlady zatím proběhly bez problémů a byly vždy dodržené dohodnuté lhůty. Paní Nekvindová má velmi profesionální přístup, vřele doporučujeme a i my s ní budeme ve spolupráci nadále pokračovat.

Patrik Kováč - agentura Parole, web: www.parole.cz, email: patrik.kovac@parole.cz, tel.: 734 335 848

1.12.2016
Po pětileté zkušenosti s výukou německého jazyka u Mgr. Jitky Nekvindové má naše firma velmi dobré zkušenosti. Oceňujeme zejména individuální přístup, spolehlivost a vstřícnost. Jako firma využíváme též překladatelské služby.

Karel Pour - Ještědský bronz s.r.o.

2.12.2016
Za roky spolupráce jsem v paní Nekvindové našel spolehlivého, odborného a velmi profesionálního partnera, který se s námi ochotně pouští do nelehkých prací. Cením si její empatie, otevřenosti, nadšení a nejvíce pak její korektnosti a spolehlivosti. Velmi si také vážíme profesionálního zázemí, které nám zaručuje tu nejvyšší možnou kvalitu služeb.

Milan K.

4.12.2016
Chtěl bych touto cestou doporučit paní Nekvindovou, pokud máte zájem o studium německého jazyka. Z její strany se jedná o vysoce profesionální přístup s důrazem na individuální přístup, časově velmi flexibilní.Velmi mi vyhovuje, že jsem na lekci sám a tedy celou dobu intenzivně komunikujeme v německém jazyce. Byl jsem na „předváděcí hodině“ v jazykové škole a za stejnou dobu jsem byl dvakrát!!! dotazován. Pokud vyžadujete individuální přístup (včetně vyžadované domácí přípravy) a intenzivní studium, pak mohu práci paní Nekvindové jen vřele doporučit!

Radek Suchý - student německého jazyka

15.12.2016
Paní Jitku Nekvindovou mohu jen vřele doporučit. Znám ji tedy pouze z osobní výuky německého jazyka. Líbí se mi především, že neustále aktualizuje své znalosti němčiny – ví, které fráze se již nepoužívají a které se naopak upřednostňují jak v mluveném, tak i v písemném styku. Má přehled, které slovo/fráze je vhodné v dané oblasti (ať už zeměpisné či odborné). Dále se mi u ní líbí cenová srozumitelnost – vždy vím, za co platím.

Dana Štěpinová

15.12.2016
Paní Mgr. Jitka Nekvindová je vynikající lektorka německého jazyka. Hodiny výuky jsou zpestřeny různými pomocnými tabulkami, které vizuálně pomáhají zapamatovat si gramatiku. Kromě toho jsou velmi dobrá online cvičení, jak poslechová tak gramatická a konverzační, na stránkách, které si p. Nekvindová sama vytváří. Doporučuji každému, kdo má skutečný zájem naučit se německý jazyk.

Jitka Andrová

19.12.2016
K paní Mgr. Jitce Nekvindové docházím na němčinu již čtvrtým rokem. Jsem spokojena především se vstřícným přístupem a vysokou úrovní výuky. Pokud se na výuku nemohu dostavit a včas to oznámím, vždy aktivně hledá možný termín náhrady, což činí nad rámec svých povinností. Výuku paní Nekvindové mohu doporučit dalším zájemcům o výuku německého jazyka.

Martina Šlechtová

26.12.2016
Paní učitelku Jitku Nekvindovou mohu vřele doporučit. Je vstřícná, milá, ochotná a hlavně opravdu dobře naučí!! Nově vytváří program – cvičení na míru pro studenty, kde si rozšiřujeme své znalosti. Je mnoho učitelů, ale málokdo umí tak dobře látku vysvětlit jako právě paní Nekvindová.

Kateřina Čiháčková

Reference z roku 2017

04.01.2017
Se soukromými kurzy němčiny u paní Nekvindové jsem byl vždy maximálně spokojen. Nejvíce oceňuji, že byla paní Nekvindová na každé lekci perfektně připravena. Navíc její přehled o německé terminologii v mnoha oborech – ať jde o techniku nebo právo – je obdivuhodná. V učení mi velice pomohly i přehledy gramatických jevů, které paní Nekvindová vytváří. Neopírá se v nich jen o jeden zdroj, přehledy jsou vždy aktuální a odpovídají tomu, jak se skutečně mluví v německy mluvících zemích. Rozhodně doporučuji všem, kteří to s němčinou myslí vážně.

Jan Bayram

10.01.2017
Překlady, které jsme obdrželi od paní Nekvindové byly zpracovány vždy na profesionální úrovni, včas a za rozumnou cenu. Paní Nekvindová nám zajišťuje jak překlady běžné obchodní korespondence, tak také překlady se speciální tématikou, prezentace naší společnosti. Jsme velice spokojeni s těmito službami a můžeme paní Nekvindovou v tomto smyslu vřele doporučit.

Ing. Štěpán Hyk - Kasro s.r.o., web: www.kasro.cz, tel.: 602 434 066

18.01.2017
Paní Jitku Nekvindovou mohu vřele doporučit pro její velice profesionální a individuální přístup k výuce jazyka. Paní Nekvindová je velmi dobrá lektorka pro lidi, kteří se chtějí posunout dále ve znalosti jazyka. Má sice vysoké požadavky na přípravu od studentů na hodinu (velké množství úkolů), ale díky tomu se velmi rychle dostaví dobré výsledky. Na jednotlivé hodiny je vždy připravena dle různorodých témat (i individuální, dle požadavku studenta) a výuku často oživí vlastní formou připravených pomocných tabulek, textů pro lepší názornost a snazší zapamatování principu německé gramatiky.

Karel Fantík email: fantik.k@seznam.cz, tel.: 602 135 986

15.02.2017
Jitka Nekvidová je absolutně skvělá překladatelka hrající Premier League. Moje první a doufám, že ne poslední skvělá zkušenost. Výborná komunikace a rychlý kvalitní překlad. Doporučuji všem, kdo mají zájem o servis „par excellence“.

Radim Posládek

20.03.2017
Jsem velice spokojena s kvalitou a rychlostí překladu odborného článku z češtiny do němčiny. Velice si cením rychlého provedení a efektivní komunikace. I cena překladu je velmi výhodná. Jitka je profesionálka ve svém oboru. Vřele doporučuji.

Zuzana Kramosilová


vývoj elektropřístrojů

© Mgr. Jitka Nekvindová, webmaster: Jitka Nekvindová, foto: RNDr. Miloslav Nekvinda, Jitka Nekvindová, 28.3.2013