Tel.: 731031170 (9 - 20:00 hod), email: jitka.nekvindova@seznam.cz

Jitka Nekvindová - Reference mých zákazníků

moje fotka

Reference, které moji zákazníci vkládali do katalogu navolnenoze.cz naleznete níže pod těmito záložkami:

- Reference zadavatelů překladů a korektur

- Reference mých studentů

Dosud jsem překládala pro:

  • německou advokátní a překladatelskou kancelář žaloby, pokyny soudu, znalecké posudky, smlouvy, obchodní korespondenci, různé formuláře.
  • velké i malé firmy webové prezentace, nejrůznější smluvy, odbornou a obchodní dokumentaci. S většinou těchto firem spolupracuji i nadále.
  • soukromé osoby, historické texty, nejrůznější smlouvy, hospodářské články, lékařské zprávy, životopisy, resume aj.

Níže několik referencí z poptávkového překladatelského systému.


Reference překlady a korektury

Překlad odborného textu zaměřeného na automobilový průmysl byl paní Nekvindovou zpracován na vysoké úrovni. S odborností, kvalitou a výstižností překladu jsem spokojen. Velice si cením věcné, rychlé a efektivní komunikace, kterou nabízí. Nejinak tomu je s cenou, která je za perfektní práci více než výhodná. Těším se na další spolupráci a všem zájemcům vřele doporučuji!

Ing. Petr Kaspar - kontaktní údaje na vyžádání


V únoru tohoto roku jsme potřebovali přeložit z němčiny do češtiny celkem asi 40 stran odborného, finančně právního textu, a to ve velmi krátké lhůtě. Jelikož se jednalo o dokumenty, které byly předkládány státním orgánům v úřední věci, bylo nutno, aby vše bylo přeloženo nejen rychle a srozumitelně, ale také naprosto přesně a odborně. Paní Nekvindová svým profesionálním přístupem, věcnými a cílenými dotazy i příjemným jednáním, překonala všechna naše očekávání a v termínu odvedla naprosto perfektní práci, navíc za velice atraktivní cenu. Mohu proto paní Nekvindovou plně doporučit komukoli, kdo potřebuje rychlou, spolehlivou, přesnou a precizně odvedenou překladatelskou práci.

Milan Šulc - kontaktní údaje na vyžádání


Za roky spolupráce jsem v paní Nekvindové našel spolehlivého, odborného a velmi profesionálního partnera, který se s námi ochotně pouští do nelehkých prací. Cením si její empatie, otevřenosti, nadšení a nejvíce pak její korektnosti a spolehlivosti. Velmi si také vážíme profesionálního zázemí, které nám zaručuje tu nejvyšší možnou kvalitu služeb.

Milan K. - firma - kontaktní údaje na vyžádání


Paní Nekvindovou jsem si vybrala náhodně na internetu a nemohla jsem udělat lepší výběr. Manžel pracuje pro německou firmu, je potřeba často písemně komunikovat se zaměstnavatelem a úřady v Německu. S paní Nekvindovou se úžasně spolupracuje, je velice ochotná, rychlá a profesionální. Mohu ji jedině doporučit!

Jitka Mlázovská - kontaktní údaje na vyžádání


Jsme velice spokojení s kvalitou a rychlostí odborných překladů do němčiny. Listiny, přeložené Mgr. Jitkou Nekvindovou, byly uznány jak na Městském, tak i na Finančním úřadě v SRN. Vřele doporučuji spolupráci.

Jan Beránek - firma - kontaktní údaje na vyžádání


Provozujeme v Německu advokátní kancelář a překladatelskou agenturu pro odborné právnické překlady. V této oblasti spolupracujeme úspěšně s paní Nekvindovou, která pro nás průběžně překládá různé texty s převážně právnickým obsahem. Vážíme si zejména spolehlivosti a hlubokých znalostí odborné právnické terminologie, kterými se vyznačují překlady paní Nekvindové. Bezproblémově zvládá také větší množství výchozího textu, a to vždy na vysoké překladatelské úrovni. Tím se stala paní Nekvindová v oblasti překladu do nebo z českého jazyka nepostradatelnou kolegyní, se kterou rádi spolupracujeme.

Dr. jur. Manfred Gratzl - překladatelská kancelář - kontaktní údaje na vyžádání


Překlady, které jsme obdrželi od paní Nekvindové byly zpracovány vždy na profesionální úrovni, včas a za rozumnou cenu. Paní Nekvindová nám zajišťuje jak překlady běžné obchodní korespondence, tak také překlady se speciální tématikou, prezentace naší společnosti. Jsme velice spokojeni s těmito službami a můžeme paní Nekvindovou v tomto smyslu vřele doporučit.

Ing. Štěpán Hyk - firma - kontaktní údaje na vyžádání


Jitka Nekvidová je absolutně skvělá překladatelka hrající Premier League. Moje první a doufám, že ne poslední skvělá zkušenost. Výborná komunikace a rychlý kvalitní překlad. Doporučuji všem, kdo mají zájem o servis „par excellence“.

Radim Posládek - firma - kontaktní údaje na vyžádání


Na spolupráci s paní Nekvindovou musím ocenit její profesionální přístup. Odvedla velmi kvalitní práci (jednalo se o poměrně těžký text), kterou odevzdala v dohodnutém termínu. Přidala i svůj komentář k obsahu textu pro klienta. Vše proběhlo hladce. Při další možné příležitosti ji určitě opět oslovím. Rozhodně ji mohu doporučit.

Bc. Vít Kafoněk - překladatelská agentura - kontaktní údaje na vyžádání


Jsem velice spokojena s kvalitou a rychlostí překladu odborného článku z češtiny do němčiny. Velice si cením rychlého provedení a efektivní komunikace. I cena překladu je velmi výhodná. Jitka je profesionálka ve svém oboru. Vřele doporučuji.

Zuzana Kramosilová - kontaktní údaje na vyžádání


S překladatelskou službou (překlad knihy v němčině) paní Nekvindové jsem byl spokojen. Dokázala se vypořádat i s méně běžným tématem. Jednoznačně doporučuji ke spolupráci.

Jiří Šaněk - kontaktní údaje na vyžádání


Se službami paní Nekvindové jsem spokojen. Jak co se týká kvality, tak i spolehlivosti a ochoty. Navíc se dá velmi dobře a rozumně domluvit. Doporučuji ke spolupráci.

Hynek Řihák - kontaktní údaje na vyžádání


Výborná spolupráce s paní Nekvindovou při překladu webu do NJ. Oceňujeme hlavně SAMOSTATNOST a SPOLEHLIVOST. Stačilo vysvětlit náš administrační systém a paní Nekvindová již vše pečlivě zvládla na JEDNIČKU. Skvělá domluva. Také oceňujeme PROAKTIVNÍ PŘÍSTUP při nastudování nové odborné terminologie. Děkujeme. Rádi se na Vás obrátíme znovu, nepotřebujeme hledat nikoho dalšího. 100% doporučujeme!

Jiří Stibor - firma - kontaktní údaje na vyžádání


S p. Nekvindovou spolupracujeme už delší dobu a můžeme říct, že se jedná o vysoce kvalifikovanou a spolehlivou překladatelku, jednání s kterou je pokaždé velmi příjemné. Co slíbí, dodrží a snaží se vždy klientovi přizpůsobit. Spolupráci s ní velmi doporučujeme.

Tatiana Mihaliová - překladatelská agentura - kontaktní údaje na vyžádání


S paní Jitkou Nekvindovou spolupracujeme na překladech z/do německého jazyka, komunikace je vždy perfektní, reaguje rychle a snaží se vyjít vstříc všem našim potřebám. Zadané překlady zatím proběhly bez problémů a byly vždy dodržené dohodnuté lhůty. Paní Nekvindová má velmi profesionální přístup, vřele doporučujeme a i my s ní budeme ve spolupráci nadále pokračovat.

Patrik Kováč - překladatelská agentura - kontaktní údaje na vyžádání


Spolupráci s paní Jitkou Nekvindovou doporučuji, mám s ní vynikající zkušenosti při překladech obchodní korespondence a dokumentace do němčiny.

Richard Zich - firma - kontaktní údaje na vyžádání


Paní Jitku jsem oslovila s žádostí poprvé. Ihned mi nabídla řešení na základě svých dlouholetých zkušeností, překlad byl za den hotový a ušetřilo mi to spoustu starostí a času. Děkuji a ze srdce doporučuji.

Lucie Nováková - kontaktní údaje na vyžádání


Mgr. Nekvindová zpracovala zadanou zakázku perfektně, rychle a nebyl problém domluvit se vyhovujícímu způsobu placení a předání překladu. Cena byla také odpovídající. Reagovala rychle a dodržela veškeré termíny. Spolupráci určitě doporučuji.

Klára Martínková - kontaktní údaje na vyžádání


Ochota, poctivost, svižná spolupráce, dobrá cena! Vřele doporučuji.

Zdeněk Bauer - nakladatel - kontaktní údaje na vyžádání


Jitku Nekvindovou mohu vřele doporučit. Paní jsem si našel na internetu, protože jsem potřeboval přeložit smlouvu o dílo (technická dvojstránka) do německého jazyka. Po dodání originálu v českém jazyce jsem to měl připravené druhý pracovní den. I cena byla nízká. Děkuji.

Karel Hrníčko - firma - kontaktní údaje na vyžádání


S paní Nekvindovou jsem za dobu asi pěti let co pro mě občas překládá různé dopisy a sdělení maximálně spokojen. Je profesionální, vstřícná a korektní. Určitě doporučuji.

Patrik Bystřický - kontaktní údaje na vyžádání


Paní Nekvindovou můžeme všem doporučit, spolupracujeme s ní 3 roky. Překlady obchodní korespondence jsou vždy včas připraveny, formulace jsou srozumitelné a přesné. Naši obchodní partneři si pochvaluji bezchybnou a rychlou komunikaci. Paní Nekvindová je také pohotová a spolehlivá učitelka NJ. Je vždy velmi dobře připravena na hodiny, výuka je profesionální a plně vyhovuje našim požadavkům.

Stanislav Pfleger - firma - kontaktní údaje na vyžádání


Mám dlouhodobě velmi dobré zkušenosti s kvalitou překladu zejména odborných překladů z němčiny. Navíc co slíbí, to dodrží, doporučuji.

Petr Borovička - firma - kontaktní údaje na vyžádání


S překlady paní Nekvindové jsem velice spokojen. Velmi dobrá komunikace, rychlá odezva a to dokonce i o víkendech. Doporučuji ke spolupráci.

Libor Urban - kontaktní údaje na vyžádání

Reference mých studentů a uživatelů Online cvičebnice němčiny

Paní Nekvindová mě během měsíce zachránila celé studium na VŠ. Z nuly mě obstojně naučila skoro veškerou německou gramatiku. Je to profesionálka a moje zápočty z NJ prožívala více než já. K případu přistupovala pečlivě a individuálně. Nemluvně o perfektní přípravě materiálů pro procvičení naučené gramatiky. Velice doporučuji! Investice do vzdělání pod taktovkou paní Nekvindové se Vám mnohonásobně vrátí!!!

Leoš Mastník - manažer - kontaktní údaje na vyžádání


Paní Nekvindovou jsem vyhledala z důvodu velkých problémů s německým jazykem. Jednalo se mi o dokončení studia na VŠ. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na postup paní Nekvindové... stále úkoly, překlady, práce s textem :) ale mělo to svůj smysl a význam. Hlavně jsem pochopila princip německé gramatiky, což mi za 11 let studia němčiny nebyl nikdo schopen vysvětlit.Je fajn se dohodnout, na čem chce člověk více zapracovat a paní Nekvindová to do další hodiny připraví.

Petra Katuščáková - studentka - kontaktní údaje na vyžádání


Chtěl bych touto cestou doporučit paní Nekvindovou, pokud máte zájem o studium německého jazyka. Z její strany se jedná o vysoce profesionální přístup s důrazem na individuální přístup, časově velmi flexibilní.Velmi mi vyhovuje, že jsem na lekci sám a tedy celou dobu intenzivně komunikujeme v německém jazyce. Byl jsem na „předváděcí hodině“ v jazykové škole a za stejnou dobu jsem byl dvakrát!!! dotazován. Pokud vyžadujete individuální přístup (včetně vyžadované domácí přípravy) a intenzivní studium, pak mohu práci paní Nekvindové jen vřele doporučit!

Radek Suchý - student německého jazyka - kontaktní údaje na vyžádání


Se soukromými kurzy němčiny u paní Nekvindové jsem byl vždy maximálně spokojen. Nejvíce oceňuji, že byla paní Nekvindová na každé lekci perfektně připravena. Navíc její přehled o německé terminologii v mnoha oborech – ať jde o techniku nebo právo – je obdivuhodná. V učení mi velice pomohly i přehledy gramatických jevů, které paní Nekvindová vytváří. Neopírá se v nich jen o jeden zdroj, přehledy jsou vždy aktuální a odpovídají tomu, jak se skutečně mluví v německy mluvících zemích. Rozhodně doporučuji všem, kteří to s němčinou myslí vážně.

Jan Bayram - kontaktní údaje na vyžádání


Po pětileté zkušenosti s výukou německého jazyka u Mgr. Jitky Nekvindové má naše firma velmi dobré zkušenosti. Oceňujeme zejména individuální přístup, spolehlivost a vstřícnost. Jako firma využíváme též překladatelské služby.

Karel Pour - kontaktní údaje na vyžádání


Paní Jitku Nekvindovou mohu vřele doporučit pro její velice profesionální a individuální přístup k výuce jazyka. Paní Nekvindová je velmi dobrá lektorka pro lidi, kteří se chtějí posunout dále ve znalosti jazyka. Má sice vysoké požadavky na přípravu od studentů na hodinu (velké množství úkolů), ale díky tomu se velmi rychle dostaví dobré výsledky. Na jednotlivé hodiny je vždy připravena dle různorodých témat (i individuální, dle požadavku studenta) a výuku často oživí vlastní formou připravených pomocných tabulek, textů pro lepší názornost a snazší zapamatování principu německé gramatiky.

Karel Fantík - kontaktní údaje na vyžádání


Paní Nekvindovou můžeme všem doporučit, spolupracujeme s ní 3 roky. Překlady obchodní korespondence jsou vždy včas připraveny, formulace jsou srozumitelné a přesné. Naši obchodní partneři si pochvaluji bezchybnou a rychlou komunikaci. Paní Nekvindová je také pohotová a spolehlivá učitelka NJ. Je vždy velmi dobře připravena na hodiny, výuka je profesionální a plně vyhovuje našim požadavkům.

Stanislav Pfleger - kontaktní údaje na vyžádání


Paní Mgr. Jitka Nekvindová je vynikající lektorka německého jazyka. Hodiny výuky jsou zpestřeny různými pomocnými tabulkami, které vizuálně pomáhají zapamatovat si gramatiku. Kromě toho jsou velmi dobrá online cvičení, jak poslechová tak gramatická a konverzační, na stránkách, které si p. Nekvindová sama vytváří. Doporučuji každému, kdo má skutečný zájem naučit se německý jazyk.

Jitka Andrová - kontaktní údaje na vyžádání


K paní Mgr. Jitce Nekvindové docházím na němčinu již čtvrtým rokem. Jsem spokojena především se vstřícným přístupem a vysokou úrovní výuky. Pokud se na výuku nemohu dostavit a včas to oznámím, vždy aktivně hledá možný termín náhrady, což činí nad rámec svých povinností. Výuku paní Nekvindové mohu doporučit dalším zájemcům o výuku německého jazyka.

Martina Šlechtová - kontaktní údaje na vyžádání


Kontakt na paní Nekvindovou jsem dostala od kamarádky a mohu ji dále jen vřele doporučit. Potřebovala jsem připravit k pohovoru do mojí nové práce a vypilovat německou gramatiku. S jejím trpělivým a profesionálním přístupem jsem díky paní Nekvindové obstála. Paní Nekvindové nechybí ani lidský přístup, zajímá se o své studenty, jak se jim vede a podporuje je v dalších krocích v životě. Je to prostě profesionál se srdcem na pravém místě.

Lenka Medvidova - kontaktní údaje na vyžádání


Paní Jitku Nekvindovou mohu jen vřele doporučit. Znám ji tedy pouze z osobní výuky německého jazyka. Líbí se mi především, že neustále aktualizuje své znalosti němčiny – ví, které fráze se již nepoužívají a které se naopak upřednostňují jak v mluveném, tak i v písemném styku. Má přehled, které slovo/fráze je vhodné v dané oblasti (ať už zeměpisné či odborné). Dále se mi u ní líbí cenová srozumitelnost – vždy vím, za co platím.

Dana Štěpinová - kontaktní údaje na vyžádání


Spolupracuji s paní Nekvindovou přibližně rok. Jsem spokojen s přípravou textu, pružností a flexibilitou. Rozhodně doporučuji, její znalostí jsou na vysoké úrovni a cenové rozpětí plně vyhovující.

Ctibor Jízdný - student německého jazyka - kontaktní údaje na vyžádání


Paní učitelku Jitku Nekvindovou mohu vřele doporučit. Je vstřícná, milá, ochotná a hlavně opravdu dobře naučí!! Nově vytváří program – cvičení na míru pro studenty, kde si rozšiřujeme své znalosti. Je mnoho učitelů, ale málokdo umí tak dobře látku vysvětlit jako právě paní Nekvindová.

Kateřina Čiháčková - kontaktní údaje na vyžádánívývoj elektropřístrojů
překlady polština

© Mgr. Jitka Nekvindová, webmaster: Jitka Nekvindová, foto: RNDr. Miloslav Nekvinda, Jitka Nekvindová, 28.3.2013