Fotka přehrady
moje fotka
česká verzeněmecká verze

Mgr. Jitka Nekvindová
Na Pískovně 662
Liberec
tel.: 731 031 170
kontakt      ceník


Profesionální výuka němčiny přes internet / skype a osobně v Liberci


Milí návštěvníci,

jsem lektorkou a překladatelkou německého jazyka a nabízím Vám výuku osobně v Liberci či přes skype - internet. Nejste z Liberce? Nevadí. Mám mnoho spokojených zákazníků, viz reference s kontakty. Ráda Vám pomohu také s přípravou k jazykovým zkouškám. Naprogramovala jsem pro Vás počítačovou Online cvičebnici němčiny vedoucí k úrovni B2, která běží na netu. Moji studenti mají přístup do online cvičení zdarma, ostatní mohou objednat dle ceníku. Naleznete zde především překladová cvičení, v nichž trénujete gramatiku, konverzaci, čtení a poslech s porozuměním.

- Můj rozvrh
- Akce
- Na čem pracuji
- Online cvičebnice německého jazyka


Chcete se naučit německy přes internet? - Žádný problém.

Němčinu učím přibližně 18 let, pět let jsem ji učila na SŠ, pět na Vyšší odborné škole, kromě toho jsem doučovala liberecké středoškoláky a děti ze základních škol. 8 let učím němčinu jako překladatelka a lektorka. Občas připravuji studenty k maturitě či k a několikrát také ke zkoušce na VŠ. Časem jsem zjistila, že výuka přes net není tak špatná, jak se zdá. Nainstalovat skype není zase tak těžké a díky sdílení obrazovky mohou obě strany zobrazovat druhému prezentaci prostřednictvím své obrazovky. Věřím, že i Vy budete spokojeni.

Jak probíhají lekce

Při výuce používáme jak knižní výukové materiály, tak např. mou počítačovou cvičebnici, dále německé články s originálními nahrávkami, které jsou na netu k dispozici. Vyberete si, zda chcete docházet jedenkrát týdně či vícekrát na 60 minut či 90 minut a můžeme začít. Se studenty VŠ řešíme obtížnější úlohy k zápočtu či zkoušce, s dalšími různé gramatické oříšky a použití dané fráze. Vzpomínám si, jak jsme diskutovali o tom, jak se řekne švédský stůl nebo rodinný hotel. Němci totiž nepoužívají termín „der schwedische Tisch“, ale termín „das Buffet“, „snídaně formou švédského stolu“ je „das Frühstücksbuffet“. Aby člověk našel používané fráze a výrazy v daném oboru, nestačí hledat ve slovníku, ale pátrat hlavně na netu, studovat originální texty, takže je to tak trochu detektivní práce.


Německé přísloví:
Aller Anfang ist schwer.
každý začátek je těžký.


Reference:

18.01.2017
Paní Jitku Nekvindovou mohu vřele doporučit pro její velice profesionální a individuální přístup k výuce jazyka. Paní Nekvindová je velmi dobrá lektorka pro lidi, kteří se chtějí posunout dále ve znalosti jazyka. Má sice vysoké požadavky na přípravu od studentů na hodinu (velké množství úkolů), ale díky tomu se velmi rychle dostaví dobré výsledky. Na jednotlivé hodiny je vždy připravena dle různorodých témat (i individuální, dle požadavku studenta) a výuku často oživí vlastní formou připravených pomocných tabulek, textů pro lepší názornost a snazší zapamatování principu německé gramatiky.

Karel Fantík email: fantik.k@seznam.cz, tel.: 602 135 986

Pro zájemce o výuku u mne:

POZOR AKCE: Úvodní lekci trvající 30 min máte nyní zdarma.

Volná místa pro výuku
aktualizováno

Rozvrh pro výuku

vývoj elektropřístrojů

© Mgr. Jitka Nekvindová, webmaster: Jitka Nekvindová, foto: RNDr. Miloslav Nekvinda 28.3.2013