Fotka přehrady
moje fotka
česká verzeněmecká verze
Logo
Mgr. Jitka Nekvindová
Na Pískovně 662
Liberec
tel.: 731 031 170

Individuální výuka němčiny přes počítač a v Liberci

Milí návštěvníci,

jsem překladatelkou a lektorkou německého jazyka a nabízím Vám

  • výuku němčiny osobně v Liberci nebo přes internet,
  • vstřícný individuální přístup,
  • učební plán na míru
  • online podporu při hledání vhodných obratů v praxi díky online komunikaci přes chatové okno na mém webu,
  • výuku či doučování v příjemné atmosféře u kávy či čaje,
  • pomoc s přípravou na jednání, s překladem korespondence a odpovědí na emaily,
  • příprava na jazykové zkoušky a certifikáty do úrovně C1,
  • přístup do německých překladových online cvičení - cvičení s opravujícím systémem budou Vaším učitelem mimo naše lekce. Moji studenti mají přístup zdarma, jinak lze objednat podle ceníku. Ukázky z Online cvičebnice německého jazyka naleznete zde.

Studujte němčinu online


Chcete se naučit německy přes virtuální učebnu na internetu? - Žádný problém.

Němčinu učím přibližně 18 let, pět let jsem ji učila na SŠ, pět na Vyšší odborné škole, kromě toho jsem doučovala liberecké vysokoškoláky, středoškoláky, děti ze základních škol a jednotlivce, kteří se němčinu potřebovali do zaměstnání nebo proto, aby se na dovolené v Německu domluvili. Mými zákazníky byli lékaři, obchodní zástupci, učitelé, úředníci a jiní. 8 let se věnuji němčině jako překladatelka a lektorka. Občas připravuji studenty k maturitě či k přijímačkám nebo ke zkoušce na VŠ. Mnoho lidí upřednostňuje výuku osobně u mě v Liberci. Při hodinách si užijeme hodně legrace a pohody. V případě, že student nebydlí v Liberci, používáme pro výuku počítač. Komunikační webová stránka google hangouts dobře nahrazuje skype, který při sdílení obrazovky způsobuje zaseknutí počítačů lektora i žáka. Při komunikaci přes internet se můžeme vidět a díky sdílení obrazovky vše, co si vysvětlujeme a o čem diskutujeme vidět před sebou jako na dlani. Stačí mít nainstalován novější google chrome. Vše běží hladce a ke spokojenosti všech. Nebojte se, vše Vám vysvětlím. Samozřejmě musíte mít mikrofon připojený k počítači. To je vše a kurz němčiny může začít.

Jak probíhají lekce

Při výuce používáme jak knižní výukové materiály, tak např. mou počítačovou cvičebnici, dále německé články s originálními nahrávkami, které jsou na internetu k dispozici. Hlavně při výuce přes internet můžeme využít všech možností, které nám umožňuje sdílení obrazovky. Přehledná a rychlá práce s formuláři v překladových online cvičeních Vás jistě bude bavit. Vyberete si, zda chcete mít výuku jedenkrát týdně či vícekrát na 60 minut či 90 minut a můžeme začít. Se studenty VŠ řešíme obtížnější úlohy k zápočtu či zkoušce, s dalšími různé gramatické oříšky a použití dané fráze. Vzpomínám si, jak jsme diskutovali o tom, jak se řekne švédský stůl nebo rodinný hotel. Němci totiž nepoužívají termín „der schwedische Tisch“, ale termín „das Büfett“, „snídaně formou švédského stolu“ je „das Frühstücksbüfett“. Aby člověk našel používané fráze a výrazy v daném oboru, nestačí hledat ve slovníku, ale pátrat hlavně na netu, studovat originální texty, takže je to tak trochu detektivní práce.


Pro zájemce o výuku u mne:

POZOR AKCE: Úvodní lekci trvající 30 min máte nyní zdarma.

Ceník pro výuku němčiny     Rozšířený ceník

Položka Cena (u překladů za jednu normostranu)
Individuální výuka (jednotlivci)
výuka - 60 min300,- Kčvývoj elektropřístrojů

© Mgr. Jitka Nekvindová, webmaster: Jitka Nekvindová, foto: RNDr. Miloslav Nekvinda 28.3.2013