Jitka Nekvindová - Profesionální výuka němčiny

moje fotka

Individuální online lekce němčiny pro posun na jazykové úrovně B1, B2 a C1

Milí návštěvníci,
jsem překladatelkou a lektorkou německého jazyka a nabízím Vám:

- lekce dle Vašich potřeb v příjemné atmosféře z pohodlí domova odkudkoli, kde se dostanete na internet.
- pomohu Vám zlepšit Vaše komunikační dovednosti a pochopit gramatiku, abyste se posunuli na vyšší jazykovou úroveň od začátečníků na středně pokročilé a pokročilé. Pokud máte nyní strach z mluvení, pevně věřím, že se ho zbavíte a na pracovišti, ve škole a v každodenním životě budete hovořit s lehkostí a bez obav.
- přípravu a doučování němčiny k maturitě, k přijímačkám na VŠ z německého nebo na jazykové zkoušky a certifikáty do úrovně C1,
- procvičujeme obecnou a obchodní němčinu, také technickou nebo právní či pro pracovníky ve zdravotnictví,
- efektivní lekce s šikovnými online nástroji,
- můžete mi poslat dotaz ohledně jazykového problému, na který jste při studiu narazili. Využijte mou jazykovou poradnu.
- neomezený vstup do rozsáhlého SYSTÉMU 462 interaktivních cvičení.Pro zájemce o mé lekce:

Rozvrh lektora a můj   - mrkněte na rozvrh a zadejte své časové možnosti

Doklad o vzdělání   - diplom o absolvování studia na Technické univerzitě v Liberci

Objednat lekci   - praktický objednávkový formulář.

Reference mých studentů a zadavatelů překladů   - reference mých studentů a zadavatelů překladů.

Výhody naší spolupráce

Německé přísloví na dnešní den:

Fragen kostet nichts.
Za zeptání nic nedáš.

Pro koho je soukromá výuka němčiny dobrá?

Mé lekce využívají lídé z různých oborů, například lékaři, technici, programátoři, obchodní zástupci, učitelé, úředníci a jiní, také studenti a žáci vysokých, středních a základních škol. Pomáhám lidem rozmluvit se a pochopit gramatická pravidla, aby mohli v zaměstnání komunikovat německy. Občas připravuji studenty k maturitě či k přijímačkám nebo ke zkoušce na VŠ, další zájemce potom na jazykové zkoušky a certifikáty. Při hodinách se často smějeme.

Se studenty VŠ řešíme obtížnější úlohy k zápočtu či zkoušce, s dalšími různé gramatické oříšky a použití dané fráze. Vzpomínám si, jak jsme diskutovali o tom, jak se řekne švédský stůl nebo rodinný hotel. Němci totiž nepoužívají termín „der schwedische Tisch“, ale termín „das Büfett“, „snídaně formou švédského stolu“ je "das Frühstücksbüfett". Aby člověk našel používané fráze a výrazy v daném oboru, nestačí hledat ve slovníku, ale pátrat hlavně na netu, studovat originální texty, takže je to tak trochu detektivní práce.

Další informace k lekcím

Materiály
Při hodinách používáme jak knižní výukové materiály, tak např. mou počítačovou cvičebnici, dále německé články s originálními nahrávkami, které jsou na internetu k dispozici, videa a obrázky. Vlastní výuková plocha pro zápis, sledování videí či pro popis obrázků mi umožňují udělat online lekce zajímavými a hravými. Obklopte se němčinou a hodně čtěte.

Délka lekcí
Lekce trvá 60 minut. Vyberete si, zda se chcete učit jedenkrát týdně či vícekrát na 60 minut a můžeme začít.

Kdy a kde se učíme?
Učíme se přes komunikační stránku whereby.com, kde máme k dispozici placenou učebnu. Učebna je stabilní, podle mne jedna z nejlepších, které jsou na internetu k dispozici. Výuka probíhá zhruba od 9 hodin ráno do 20:30 hod večer. Časové možnosti mi můžete poslat prostřednictvím zaškrtávacího rozvrhu.

Zaujala Vás moje nabídka? Mrkněte


vývoj elektropřístrojů

© Mgr. Jitka Nekvindová, webmaster: Jitka Nekvindová, foto: RNDr. Miloslav Nekvinda 28.3.2013