Fotka přehrady
moje fotka

Profesionální výuka němčiny přes internet

Milí návštěvníci,

jsem překladatelkou a lektorkou německého jazyka a nabízím Vám následující:

 • výuku němčiny online přes internet - nyní, v době pandemie, POUZE ONLINE, je jedno, odkud jste, z Prahy, Liberce, Brna, stačí zapnout internet a hodina může začít.
 • vstřícný individuální přístup,
 • učební plán na míru
 • přípravím Vás k maturitě, k přijímačkám na VŠ z němčiny nebo na jazykové zkoušky a certifikáty do úrovně C1,
 • pomoc s přípravou na povolání, pracovní pohovor, jednání, s překladem korespondence a odpovědí na emaily,
 • obecná němčina, obchodní němčina, právní němčina, němčina pro pracovníky ve zdravotnictví
 • výuku či doučování v příjemné atmosféře u kávy či čaje, odkudkoli po celém světě, z pohodlí domova
 • mé vlastní online nástroje - přehledná tabule s oddíly pro zadání, výsledky a slovíčka, dále vyhledávání slovíček jedním kliknutím na příslušný slovník, zlepší přehlednost, rychlost a efektivitu našich online hodin,
 • přístup do velkého systému překladových ONLINE CVIČENÍ pro trénování němčiny.
  - cvičení s opravujícím systémem budou Vaším učitelem mimo naše lekce.
  Jako moji studenti budete mít přístup zdarma,

Aktuality

Liberec - 19. 01. 2022

Mrkněte na novinky v Online cvičebnici němčiny zde.


Systémy, které jsem pro Vás vytvořila a které máte zdarma:

Váš německý multislovník  Váš nástroj na učení výslovnosti a slovíček

Pro zájemce o výuku:

Mrknout na rozvrh, příp. napsat lektorce  Objednat úvodní lekciReferenceRozřazovací test od Goethe institutu

Jako moji studenti budete mít následující výhody - neomezený vstup do rozsáhlého online systému interaktivních cvičení:
Chcete se naučit německy přes virtuální učebnu na internetu? - Žádný problém.

Němčinu učím přibližně 18 let, pět let jsem ji učila na SŠ, pět na Vyšší odborné škole, kromě toho jsem doučovala liberecké vysokoškoláky, středoškoláky, děti ze základních škol a jednotlivce, kteří se němčinu potřebovali do zaměstnání nebo proto, aby se na dovolené v Německu domluvili. Mými zákazníky byli lékaři, obchodní zástupci, učitelé, úředníci a jiní. 8 let se věnuji němčině jako překladatelka a lektorka. Většinou pomáhám lidem rozmluvit se, aby mohli v zaměstnání komunikovat německy. Občas připravuji studenty k maturitě či k přijímačkám nebo ke zkoušce na VŠ, další zájemce potom na jazykové zkoušky a certifikáty. Při hodinách si užijeme hodně legrace a pohody. Učíme se nyní jen online. Do virtuální učebny google meet se dostanete z mé titulní stránky, odkaz Komunikace meet.

Jak probíhají lekce

Při výuce používáme jak knižní výukové materiály, tak např. mou počítačovou cvičebnici, dále německé články s originálními nahrávkami, které jsou na internetu k dispozici, videa a obrázky. Vlastní výuková plocha pro zápis, sledování videí či pro popis obrázků mi umožňují udělat online výuku zajímavou a hravou. Přehledná a rychlá práce s formuláři v překladových online cvičeních Vás jistě bude bavit. Vyberete si, zda chcete mít výuku jedenkrát týdně či vícekrát na 60 minut a můžeme začít. Se studenty VŠ řešíme obtížnější úlohy k zápočtu či zkoušce, s dalšími různé gramatické oříšky a použití dané fráze. Vzpomínám si, jak jsme diskutovali o tom, jak se řekne švédský stůl nebo rodinný hotel. Němci totiž nepoužívají termín „der schwedische Tisch“, ale termín „das Büfett“, „snídaně formou švédského stolu“ je "das Frühstücksbüfett". Aby člověk našel používané fráze a výrazy v daném oboru, nestačí hledat ve slovníku, ale pátrat hlavně na netu, studovat originální texty, takže je to tak trochu detektivní práce.


Dočetli jste až sem a stále si nejste jisti, jestli jste našli tu správnou osobu?

  Mrkněte
 • na reference níže, pokud si některou chcete ověřit, napište mi, pošlu Vám příslušný kontakt.
 • na výhody, které jako moji studenti budete mít, viz moje výhody.
 • na můj blog,
 • na německou verzi těchto webových stránek - kliněte na německou vlajku pod mou fotografií.
 • do mé Online cvičebnice němčiny..

Reference mých studentů


Paní Nekvindová mě během měsíce zachránila celé studium na VŠ. Z nuly mě obstojně naučila skoro veškerou německou gramatiku. Je to profesionálka a moje zápočty z NJ prožívala více než já. K případu přistupovala pečlivě a individuálně. Nemluvně o perfektní přípravě materiálů pro procvičení naučené gramatiky. Velice doporučuji! Investice do vzdělání pod taktovkou paní Nekvindové se Vám mnohonásobně vrátí!!!

Leoš Mastník - manažer - kontaktní údaje na vyžádání


Paní Nekvindovou jsem vyhledala z důvodu velkých problémů s německým jazykem. Jednalo se mi o dokončení studia na VŠ. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na postup paní Nekvindové... stále úkoly, překlady, práce s textem :) ale mělo to svůj smysl a význam. Hlavně jsem pochopila princip německé gramatiky, což mi za 11 let studia němčiny nebyl nikdo schopen vysvětlit.Je fajn se dohodnout, na čem chce člověk více zapracovat a paní Nekvindová to do další hodiny připraví.

Petra Katuščáková - studentka - kontaktní údaje na vyžádání


Chtěl bych touto cestou doporučit paní Nekvindovou, pokud máte zájem o studium německého jazyka. Z její strany se jedná o vysoce profesionální přístup s důrazem na individuální přístup, časově velmi flexibilní.Velmi mi vyhovuje, že jsem na lekci sám a tedy celou dobu intenzivně komunikujeme v německém jazyce. Byl jsem na „předváděcí hodině“ v jazykové škole a za stejnou dobu jsem byl dvakrát!!! dotazován. Pokud vyžadujete individuální přístup (včetně vyžadované domácí přípravy) a intenzivní studium, pak mohu práci paní Nekvindové jen vřele doporučit!

Radek Suchý - student německého jazyka - kontaktní údaje na vyžádání


Se soukromými kurzy němčiny u paní Nekvindové jsem byl vždy maximálně spokojen. Nejvíce oceňuji, že byla paní Nekvindová na každé lekci perfektně připravena. Navíc její přehled o německé terminologii v mnoha oborech – ať jde o techniku nebo právo – je obdivuhodná. V učení mi velice pomohly i přehledy gramatických jevů, které paní Nekvindová vytváří. Neopírá se v nich jen o jeden zdroj, přehledy jsou vždy aktuální a odpovídají tomu, jak se skutečně mluví v německy mluvících zemích. Rozhodně doporučuji všem, kteří to s němčinou myslí vážně.

Jan Bayram - kontaktní údaje na vyžádání


Po pětileté zkušenosti s výukou německého jazyka u Mgr. Jitky Nekvindové má naše firma velmi dobré zkušenosti. Oceňujeme zejména individuální přístup, spolehlivost a vstřícnost. Jako firma využíváme též překladatelské služby.

Karel Pour - kontaktní údaje na vyžádání


Paní Jitku Nekvindovou mohu vřele doporučit pro její velice profesionální a individuální přístup k výuce jazyka. Paní Nekvindová je velmi dobrá lektorka pro lidi, kteří se chtějí posunout dále ve znalosti jazyka. Má sice vysoké požadavky na přípravu od studentů na hodinu (velké množství úkolů), ale díky tomu se velmi rychle dostaví dobré výsledky. Na jednotlivé hodiny je vždy připravena dle různorodých témat (i individuální, dle požadavku studenta) a výuku často oživí vlastní formou připravených pomocných tabulek, textů pro lepší názornost a snazší zapamatování principu německé gramatiky.

Karel Fantík - kontaktní údaje na vyžádání


Paní Nekvindovou můžeme všem doporučit, spolupracujeme s ní 3 roky. Překlady obchodní korespondence jsou vždy včas připraveny, formulace jsou srozumitelné a přesné. Naši obchodní partneři si pochvaluji bezchybnou a rychlou komunikaci. Paní Nekvindová je také pohotová a spolehlivá učitelka NJ. Je vždy velmi dobře připravena na hodiny, výuka je profesionální a plně vyhovuje našim požadavkům.

Stanislav Pfleger - kontaktní údaje na vyžádání


Paní Mgr. Jitka Nekvindová je vynikající lektorka německého jazyka. Hodiny výuky jsou zpestřeny různými pomocnými tabulkami, které vizuálně pomáhají zapamatovat si gramatiku. Kromě toho jsou velmi dobrá online cvičení, jak poslechová tak gramatická a konverzační, na stránkách, které si p. Nekvindová sama vytváří. Doporučuji každému, kdo má skutečný zájem naučit se německý jazyk.

Jitka Andrová - kontaktní údaje na vyžádání


K paní Mgr. Jitce Nekvindové docházím na němčinu již čtvrtým rokem. Jsem spokojena především se vstřícným přístupem a vysokou úrovní výuky. Pokud se na výuku nemohu dostavit a včas to oznámím, vždy aktivně hledá možný termín náhrady, což činí nad rámec svých povinností. Výuku paní Nekvindové mohu doporučit dalším zájemcům o výuku německého jazyka.

Martina Šlechtová - kontaktní údaje na vyžádání


Kontakt na paní Nekvindovou jsem dostala od kamarádky a mohu ji dále jen vřele doporučit. Potřebovala jsem připravit k pohovoru do mojí nové práce a vypilovat německou gramatiku. S jejím trpělivým a profesionálním přístupem jsem díky paní Nekvindové obstála. Paní Nekvindové nechybí ani lidský přístup, zajímá se o své studenty, jak se jim vede a podporuje je v dalších krocích v životě. Je to prostě profesionál se srdcem na pravém místě.

Lenka Medvidova - kontaktní údaje na vyžádání


Paní Jitku Nekvindovou mohu jen vřele doporučit. Znám ji tedy pouze z osobní výuky německého jazyka. Líbí se mi především, že neustále aktualizuje své znalosti němčiny – ví, které fráze se již nepoužívají a které se naopak upřednostňují jak v mluveném, tak i v písemném styku. Má přehled, které slovo/fráze je vhodné v dané oblasti (ať už zeměpisné či odborné). Dále se mi u ní líbí cenová srozumitelnost – vždy vím, za co platím.

Dana Štěpinová - kontaktní údaje na vyžádání


Spolupracuji s paní Nekvindovou přibližně rok. Jsem spokojen s přípravou textu, pružností a flexibilitou. Rozhodně doporučuji, její znalostí jsou na vysoké úrovni a cenové rozpětí plně vyhovující.

Ctibor Jízdný - student německého jazyka - kontaktní údaje na vyžádání


Paní učitelku Jitku Nekvindovou mohu vřele doporučit. Je vstřícná, milá, ochotná a hlavně opravdu dobře naučí!! Nově vytváří program – cvičení na míru pro studenty, kde si rozšiřujeme své znalosti. Je mnoho učitelů, ale málokdo umí tak dobře látku vysvětlit jako právě paní Nekvindová.

Kateřina Čiháčková - kontaktní údaje na vyžádání

Ukázka reference

Paní Mgr. Jitka Nekvindová je vynikající lektorka německého jazyka. Hodiny výuky jsou zpestřeny různými pomocnými tabulkami, které vizuálně pomáhají zapamatovat si gramatiku. Kromě toho jsou velmi dobrá online cvičení, jak poslechová tak gramatická a konverzační, na stránkách, které si p. Nekvindová sama vytváří. Doporučuji každému, kdo má skutečný zájem naučit se německý jazyk.

Jitka Andrová    Zobrazit další reference mých studentů - viz níže na této stránce


vývoj elektropřístrojů