Fotka přehrady
Jitka Nekvindová
česká verzeněmecká verze

Mgr. Jitka Nekvindová
Na Pískovně 662
Liberec
tel.: 731 031 170

Jitka Nekvindová: Online cvičebnice němčiny

Vstupte do Online cvičebnice němčiny

Vážený návštěvníku,

Chcete-li, můžete v omezeném režimu nahlédnout do systému online cvičení pro němčinu. Je to rozsáhlý tréninkový systém interaktivních online cvičení, která zpracováváte na počítači. Cvičení jsou především překladová. Můžete si vybrat, zda překládat z češtiny do němčiny nebo z němčiny do češtiny.
Najdete zde nyní 190 cvičení.....Aktuality

Liberec, - 25. 06. 2021

Mrkněte na novinky v Online cvičebnici němčiny zde.

Recenze k Online cvičebnici němčiny:

Paní Mgr. Jitka Nekvindová je vynikající lektorka německého jazyka. Hodiny výuky jsou zpestřeny různými pomocnými tabulkami, které vizuálně pomáhají zapamatovat si gramatiku. Kromě toho jsou velmi dobrá online cvičení, jak poslechová tak gramatická a konverzační, na stránkách, které si p. Nekvindová sama vytváří. Doporučuji každému, kdo má skutečný zájem naučit se německý jazyk.

Jitka Andrová

Jak vznikla Online cvičebnice němčiny

Nikdy mě nenapadlo, že jednou budu mít možnost naprogramovat německá online cvičení. Poté, co jsem si vyzkoušela zajímavá cvičení vydavatelství Hueber Verlag a Schubert Verlag, ve kterých člověk doplňuje či přiřazuje správný výraz, mne napadlo vytvořit jiný typ interaktivních cvičení běžících na internetu, kde by člověk překládal celé věty z češtiny do němčiny a opačně. Myslím si, že pouhým doplňováním chybějícího výrazu do vět se člověk jazyk dobře nenaučí. Teprve překlad napomáhá k dokonalému zvládnutí daného tématu a také nám ukáže, jak na tom jsme. Systém online cvičení je multifunkční cvičebnicí německého jazyka, protože zde můžeme online trénovat gramatiku, konverzaci, čtení a poslech s porozuměním a vše, co napíšeme, uložit či vytisknout. Hledáte-li tedy dobrou cvičebnici německé gramatiky a konverzace, jste tu správně. U všech překladových cvičení si můžete vybrat, zda chcete překládat z němčiny nebo z češtiny a nakonec zapnout test, ve kterém Vám program zadává věty napřeskáčku.


První online cvičení - automatický generátor vět

Jedním z prvních online cvičení, které jsem vytvořila, bylo cvičení, ve kterém program automaticky vytvořil ze slov věty. Mohli jsme přitom zadat počet vět, které měl program vygenerovat. Bylo fascinující sledovat, jak během chvilky program zvládl vytvořit třeba 2000 vět.

Přeji Vám hodně zábavy s Online cvičebnicí německého jazyka, kterou máte před sebou. Pokud si ji objednáte, ráda Vám pomohu se v ní zorientovat a poradím, jak s ní pracovat co nejefektivněji.

Ceník přístupu do počítačové Online cvičebnice němčiny

Objednat přístup
Přístup Cena
Cvičebnice němčiny na minimálně 4 roky až do zániku webu
+ 30 min konzultace tech. záležitostí ohledně cvičebnice
1 000,- Kč


vývoj elektropřístrojů